Sklep firmowy

Dowiedz się więcej o naszych produktach na www.carportplanet.com

Zadaszenia tarasów narożne

Narożne zadaszenia tarasów

 

Prawidłowo wykonane zadaszenie tarasu narożnego jest ozdobą każdego domu. Nasze zadaszenia tarasów narożnych są nietypowe. Przykładamy dużą uwagę na detale. Mamy świadomość, że każdy szczegół wpływa na poczucie estetyki. Wykonując zadaszenie tarasu powiększamy przestrzeń użytkową wokół budynku. Zyskujemy dodatkowy dach, pod którym mamy możliwość ustawienia wypoczynku nie zwracając uwagi na pogodę. Dodatkowo chronimy powierzchnie podstawy tarasu przed stałym zwilgoceniem w okresie jesienno-ziomowym. Istnieje możliwość zabudowy boków konstrukcji w formie rolet lub żaluzji. Zamykając taras zyskujemy większą prywatność.

 

Zadaszenia tarasu narożne wykonywane są pod konkretne zamówienie. Nie posiadamy w ofercie gotowych produktów, które oczekują w magazynie na klienta. Indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwala nam przygotować pergolę drewnianą, która będzie dopasowana do potrzeb naszych klientów. Modyfukując parametry konstrukcji: długość, szerokość, wysokość, przekroje poszczególnych elementów drewnianych każde zadaszenie jest w pewien sposób unikalne.

 

 

Przygotowanie projektu zadaszenia tarasu narożnego wymaga konsultacji z klientem. Musimy poznanać warunków atmosferycznych, które panują na tarasie. Musimy wiedzieć od której strony najmocniej zawiewa wiatr, czy taras w ciągu dnia jest narażony na duże nasłonecznienie. Położenie tarasu jest kluczowe pod kątem doboru odpowiednich materiałów, kolorystyki  i dodatków.

 

 

Jesteśmy producentem zadaszeń tarasu pergoli z drewna. Świadczymy usługi na terenie całej Polski kompleksowo z dostawą i montażem. Sprawdź naszą ofertę kontaktując się z naszym doradcą technicznym.

 

 

UL. KARTUSKA 214/218
80-122 GDAŃSK

BIURO HANDLOWE CZYNNE
PN-PT W GODZINACH 8:00-16:00

biuro@carportplanet.pl
796 416 533 / 515 844 105

 

Dowiedz się więcej o naszych produktach

www.carportplanet.com

FacebookInstagramObejrzyj filmTwitter

Wyślij nam wiadomość

Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.